دمنده فلش 908 سگ کن

دمنده فلش 908 سگ کن
جزئیات محصول

سر و صدا فلش 908 نابودگر مرکزی سیستم خشک کن

جهان پزشکی طولانی شناخته است که قرار گرفتن در معرض سر و صدای بیش از حد باعث کاهش شنوایی و منجر به بیماری های دیگر (یعنی بیماری های قلب و اضطراب و استرس مربوط به بیماری).

به عنوان وسیله کمک به محدود کردن کاتالیست این بیماری های فیزیکی و برای حفظ و بهبود سلامت و محیط کار groomer را صرف سال تحقیق وضعیت سر و صدا های groomers.

دستیابی به موفقیت شده است!

ما نابودگر سر و صدا است که شامل یک تکنولوژی است که از ابزار و راه حل برای کاهش سر و صدا در خشک کن های حیوان خانگی است.

نابودگر نویز ترکیبی از بسیاری از تکنولوژی های پیشرفته از جمله کنترل هدایت نویز، جذب سر و صدا، انتقال سر و صدا در هوا، و غیره است.

حالا که این فن آوری انقلابی در سیستم خشک کن مرکزی ما استفاده می شود، سر و صدا به سطح پایین شگفت آور 65dB کاهش یافته است. این دستاورد بزرگ در زمينه خشک کن حیوان خانگی است.

سیستم بسیار موثر کار دو قدرتمند دو موتور خشک کن می کند. این اجازه می دهد دو groomers به کار به طور جداگانه، خشک کردن دو سگ به طور همزمان.

ما حتی 4 خشک کن به مسکن، ترمیناتور سر و صدای قوی تر ساختن ترکیب می تواند. خشک کن چهار داخل با چهار فرد باد ها اجازه می دهد تا برای 4 groomers به کار در همان زمان.

ما نه تنها کاهش سر و صدای محیط اما همچنین شما اجازه می دهد گزینه از بین بردن منبع سر و صدا از منطقه نظافت.

دو شلنگ بلند انعطاف پذیر 10m (بیش از 32') 90-95 m/s سرعت بالا باد از واحد هسته به نظافت جدول انتقال.

لوله های آب را می توان به سقف اتاق نصب شده است. این اجازه می دهد تا برای سهولت دسترسی و نگه داشتن آنها را در کنار هنوز از راه آسیب است.

هنگامی که لوله های آب متصل هستند به ما بهار smartly طراحی دریچه های متعادل، آنها هنوز از راه موجود است. هنگامی که شما نیاز به استفاده از خشک کن، فقط نازل به آرامی، خراب کردن و سپس آن را هنگامی که شما به پایان رسید است.

به این دستگاه فوق العاده کاربر پسند و راحت، شما قادر به کنترل خشک کن با فشار دکمه در نازل دست برگزار است. این نیاز برای شما را به پیاده روی به واحد آن روشن/خاموش سوئیچ را حذف می کند. سیستم یک دکمه شروع اصلی وجود دارد.

شما می توانید محل واحد در نظافت اتاق که شبیه به کابینه، و یا آن را از اتاق برای کاهش سر و صدا به طور چشمگیری.

ارگونومیک; مردم پت و groomer دوستانه. این طرح به آساني به شما به ارمغان می آورد تجربه فوق العاده ای که در محیط کار سالم و لذت بخش تر.


Hot Tags: سگ فلش 908 دمنده کن، چین و تولید کنندگان و تامین کنندگان و کارخانه، علامت های تجاری عمده فروشی, فروش م، سفارشی، در بورس قیمت فهرست قیمت نقل قول، مد
پرس و جو

You Might Also Like