جزئیات خرید خشک کن

قدرت مناسب
خشک کن استفاده از گرمایش الکتریکی را فوری تبخیر رطوبت در لباس شستن و تمیز کردن خشک از لوازم خانگی و لوازم برقی بزرگ قدرت است. با توجه به اندازه خانواده و شستشوی لباس اندازه حجم مناسب را انتخاب کنید. ظرفیت خشک کن بیش از حد بزرگ است، اتلاف برق ظرفیت خشک کن خیلی کوچک و وقت گیر است. ظرفیت خشک کن اعم از 2 پوند به وزن 8 قدرت 500 وات-1000 وات. خانواده 5 کیلوگرم مناسب قدرت می تواند نه زیاد دیده ایم.
مواد درام
فروش جست و خیز کردن خشک کن، مواد درام باید متوجه شده. بشکه فلزی ضد زنگ جذاب و بادوام، هیچ آسیبی به لباس زنگ خواهد شد; گالوانیزه فولادی یا دیگر مواد درام در حالی که قیمت کم است اما زنگ طولانی، درام استیل بهترین انتخاب است چون استفاده از خشک کن فصلی، عمر کوتاه.
حالت عملیات
دستگیره برقی زمان کنترل و خشک کن اتوماتیک کامپیوتر کنترل وجود دارد. دستگیره نوع تایمر برق کنترل کن که مشکل, تنظیمات اگر بیش از حد طولانی برای خشک کردن، اتلاف انرژی و آسیب پارچه پوشش; اگر تنظیم زمان بسیار کوتاه است، نه خشک کردن لباس ها و رایانه استفاده از خشک کن اتوماتیک کامپیوتر کنترل، کنترل می شود به طور خودکار خاموش شود پس از خشک کردن، بسیار مناسب است اما قیمت کمی گران تر از سابق شده است، آن را بر روی فرد بستگی دارد.
مشاهده در ظاهر
صرف نظر از کدام نوع خشک کن، توجه خاصی به مهر و موم باید. دوام سوئیچ درب و کیفیت لاستیک آب بندی حلقه ارتباط بزرگتر با درب، عملکرد مهر و موم شده به منظور کاهش زمان خشک شدن بسته; فروش باید پرداخت توجه به حلقه محکم بسته شدن درب بسته بودن بیش از حد نرم و صاف، و یا بیش از حد سخت است اثری کرک یا چسبنده، مقاومت در برابر حرارت، مانند نحوه. پرداخت سطح بدن هر تابع کلید سطح حساس، اتصالات توجه قابل توجهی از بخش های مختلف.